Гройсман і Садовий шукають винного у проблемі сміття
Загрузка плеера...

Володимир Гройсман відреагував на звернення мера Львова Андрія Садового щодо проблем зі сміттям у місті.

У понеділок Львівська міська рада звернулась до уряду з проханням надати місту статус зони з надзвичайною екологічною ситуацією. Садовий звинуватив у проблемах центральну владу. Він заявив, що після закриття Грибовицького сміттєзвалища потрібно було запропонувати львів'янам альтернативу.

На засіданні Кабміну прем'єр-міністр згадав свій досвід роботи мером і зазначив, що у Львівської влади є всі ресурси для того, щоб вирішити проблему сміття. Гройсман вважає, що за ті 11 років, що Садовий очолює громаду міста, він міг би побудувати не одне, а 15 сміттєзвалищ

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України:

"Я один раз допоміг, другий. Мені вже люди відмовляють. Вони не хочуть, щоб на їх територію безкінечно возили сміття. Андрій, ти ж знаєш про це. Хочеш, щоб я вибачився? Я вибачусь перед львів'янами за те, що ти не вирішуєш цю проблему. Хочеш, щоб я визнав свою вину? Я визнаю вину за те, що ти за 11 років не зробив сміттєпереробного комплексу у Львові. Що я ще маю зробити, щоб тобі стало легше?"

Згодом на своїй сторінці у Facebook прем'єр пояснив, що ділянку для облаштування нового полігону побутових відходів Львову виділяли вже двічі. На думку Гройсмана, будівництво триватиме усього декілька місяців. Для цього навіть є кошти, адже на депозитах міської влади знаходиться близько 250 млн грн.

Прем'єр дорікнув Садовому за те, що той навіть не домовляється з іншими регіонами про прийом сміття зі Львова. Гройсман додав, що проект будівництва сміттєпереробного заводу, який українські спеціалісти розробляють разом з Францією, є заслугою уряду.

Садовий оперативно відреагував на слова очільника уряду. Він нагадав, що земельна ділянка, яку виділяли Львову для облаштування полігону, була забракована експертною комісією. Крім того, міський голова поскаржився на те, що проекти блокують, погрожуючи партнерам Львова та організовуючи громадські протести.

Володимир Гройсман поки не відреагував на цю заяву.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram