Гарант розгляне петицію про скасування заборони ВК
Загрузка плеера...

Петиція до Президента України Петра Порошенка про скасування заборони російських соцмереж за місяць набрала більше 25 тисяч голосів. Саме така кількість підписів необхідна для того, щоб звернення перейшло на розгляд до глави держави.

У петиції зазначено, що заборонені ресурси є важливою рекламною платформою для українських підприємців. На думку авторів, боротьбою з антиукраїнською пропагандою повинні займатись співробітники СБУ, а зараз платники податків розплачуються через їх нездатність боротись з викликами.

Місяць тому рішення Президента про блокування російських ресурсів сколихнуло суспільство, викликавши як позитивні, так і негативні відгуки. Правозахисні організації побачили у цьому утиски свободи слова, а військові партнери підтримали позицію держави, назвавши крок елементом боротьби з військовою агресією.

За вирішенням питання звертались до суду. Студент Києво-Могилянської академії подав позов до Вищого адмінсуду України з вимогою скасувати закон. ВАСУ не вдовольнив це прохання і відмовив позивачеві.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram