Поліції потрібні нові кадри
Загрузка плеера...

Національна поліція потребує кадрового поповнення, саме тому найближчим часом буде оголошено набір патрульних в усіх областях. Про це заявив голова Нацполіції України Сергій Князєв.

За його словами, у попередні роки запуск патрульної поліції здійснювався в окремих регіонах по черзі, а зараз буде запущений одночасний набір.

Князєв зазначив, що нові кадри пройдуть швидке й ефективне навчання, враховуючи вже здобутий практичний досвід Нацполіції. При цьому планується створення нового підрозділу – тактичної поліції.

Сергій Князєв, голова Національної поліції України

"Тактична поліція – це новий підрозділ, який буде займатися превенцією охорони громадського порядку під час якихось масових заходів, під час якихось зібрань. Не стільки силовий, як у минулому підрозділ "Беркут", а більш сучасний, більш європейський".

Крім того, за словами очільника Нацполіції, планується підготовка правоохоронців-переговорників, головним завданням яких буде ведення діалогу під час якихось конфліктів.

Князєв також наголосив на тому, що зараз за підтримки органів місцевого самоврядування патрульна поліція запускає велопатрулі, а в деяких областях створюють кінну поліцію.

Нагадаємо, що експерти, активісти й окремі політики вже давно вказують на катастрофічно низьку якість нової поліції, оскільки дуже часто люди, які прийшли у цей правоохоронний орган, не мають належної освіти та підготовки. З іншого боку, у структурі залишилося на своїх посадах багато представників так званої старої гвардії, які пройшли переатестацію і продовжують наживатися на старих схемах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram