Клімкін "тримає інтригу" щодо зустрічі президентів
Загрузка плеера...

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив журналістам, що вже найближчим часом з’явиться інформація щодо зустрічі Президента Петра Порошенка з його американським колегою Дональдом Трампом. Прес-секретар гаранта Святослав Цеголко має виступити з відповідною заявою синхронно з представником Білого дому. Жодних конкретних дат Клімкін не назвав, зазначивши, що його відомство, цитуємо, "повинне витримати інтригу".

Втім, чиновник повідомив, що наразі йде активна підготовка до діалогу двох голів держав. Найбільше обговорюється формат участі США у врегулюванні ситуації на Донбасі. Розглядається два варіанти: паралельний "нормандській четвірці" або ж безпосередня взаємодія пана Трампа з представниками України, Франції, Німеччини та країни-агресора. Крім того, на порядку денному є питання двостороннього співробітництва, стимулювання українських реформ та співпраці у сфері безпеки та оборони. Клімкін анонсує кілька важливих політичних рішень.

Нагадаємо, що Петро Порошенко та Дональд Трамп поки що спілкувалися лише за допомогою телефонного зв’язку. Під час розмови, що відбулася 5 лютого, Президент України висловився за активізацію багаторівневого співробітництва з новою американською адміністрацією.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram