Контрактову площу готують до нового ТРЦ
Загрузка плеера...

Київська влада раптово зацікавилася благоустроєм Контрактової площі. Біля входу на однойменну станцію метро знесли МАФи, втім, не всі – залишили якраз ті, що найбільше заважають рухові пасажирів. У КМДА кажуть, що на цьому місці буде сквер, а ображені власники ларьків стверджують: розмови про зелену зону – це брехня й окозамилювання.

Кияни подейкують, що зону, повз яку щоденно проходять десятки тисяч людей, вже давно обіцяли віддати якомусь інвестору під будівництво торгово-розважального центру. Голова Подільської районної держадміністрації Валентин Мондрієвський категорично заперечує ці чутки. Втім, архітектори підтверджують, що серед проектів реконструкції площі були ті, що передбачали зведення ТРЦ.

До речі, навіть без врахування можливого повторення ситуації зі станцією "Героїв Дніпра", зауваження до дій міської влади щодо Контрактової вже є. Зокрема, у сквері планують встановити вуличні меблі. Переносних стільців потрібно 180, але чиновники за гроші платників податків купують одразу 300. Пояснення дають дивне: мовляв, стільці і так розкрадуть, потрібно мати про запас. Виникає цілком закономірне питання: чи не ліпше було б забезпечити захист майна від вандалів та крадіїв, а не витрачати бюджетні кошти впусту?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram