Фігурантів "бурштинової справи" випустили із СІЗО
Загрузка плеера...

Основних фігурантів справи про так звану бурштинову мафію у Рівненській області після року слідства випустили із СІЗО під заставу.

Як зазначають інформовані джерела, два колишні прокурори й один екс-співробітник СБУ вже на волі. Зокрема стало відомо, що з Лук'янівського слідчого ізолятора під заставу в 1 млн грн вийшов колишній заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. Саме його минулого року силовики називали організатором злочинного угруповання, яке займалося незаконним видобутком сонячного каменю на Поліссі.

Захист Боровика повідомив, що зміна запобіжного заходу пов’язана із "перекваліфікацією справи".

Водночас у ЗМІ вказують на те, що рішення суду в реєстрі досі немає, тому незрозумілі мотиви таких дій служителів Феміди.

Нагадаємо, що в результаті спецоперації "Бурштин" минулого року слідчі затримали кілька високопосадовців у Рівненській області. Під час обшуків лише у Боровика було знайдено коштовності та годинники, вартість яких склала сотні тисяч доларів.

Тоді міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що незаконні копачі бурштину в Рівненській області сплачували "данину" правоохоронцям та учасникам угруповання з адміністративної вертикалі, яка оцінювалася в мільйони доларів щомісяця.

У липні 2016-го року суд заарештував Боровика із правом внесення застави в розмірі понад 9,5 млн гривень, однак пізніше йому висунули підозру ще щодо одного епізоду й додали нові статті Кримінального кодексу. Пізніше суд продовжив термін утримання під вартою, але без застави.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram