Останню перешкоду до асоціації подолано
Загрузка плеера...

Нарешті сталося. Остання країна Європейського cоюзу офіційно опублікувала документи, що підтверджують ратифікацію Угоди про Асоціацію з Україною. Повідомлення про ухвалення довгоочікуваного рішення з’явилося на сайті уряду Нідерландів.

Нагадаємо, що процес ратифікації був суттєво ускладнений результатами референдуму, згідно з якими більшість голландців були проти Угоди. Палата представників голландського парламенту повторно схвалила Асоціацію ще 23 лютого, а 30 травня свою згоду на поглиблення економічних та політичних зв’язків з нашою державою надав Сенат. Король Віллем-Александр підписав документ 1 червня, а через тиждень сплив термін подачі можливої апеляції. На наступний день після публікації, тобто 15 червня, закон про ратифікацію остаточно набуде чинності.

Що ж стосується Угоди в цілому, то найбільш вірогідною датою її імплементації називають 1 вересня – перший день другого місяця після формального рішення Ради Європейського cоюзу. Для того, аби верхня палата законодавчого органу ЄС розглянула українське питання, необхідно, аби Нідерланди передали ратифікаційні грамоти до Брюсселя.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram