ГПУ розслідує розтрату в "Укрзалізниці"
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України виявила значну розтрату державних коштів в "Укрзалізниці". Правоохоронці вважають, що до корупційних схем причетний один з заступників керівника Департаменту локомотивного господарства.

У ході розслідування цієї справи силовики прийшли з обушками в офіс департаменту, проте керівника підрозділу на робочому місці не знайшли. Але повідомлення про підозру йому все ж вручили, передавши документ через адміністрацію "Укрзалізниці". У прокуратурі стверджують, що підозрюваний знаходиться в Україні, і йому повідомили про те що він зобов'язаний прийти до прокуратури.

Правоохоронці заявили, що очільник "Укрзалізниці" Войцех Балчун особисто сприяє розслідуванню.

Схема виводу грошей полягала у підписанні договорів на ремонт рухомого складу або закупку комплектуючих. Насправді ж умови договору ніхто не виконував.

Олександр Цилюрик, заступник начальника відділу процесуального керівництва ГПУ:

"Була закуплена за сприяння цього керівника у юридичної особи продукція неналежної якості, яка не могла бути використана при ремонті рухомого складу".

У прокуратурі стверджують, що таким чином державі було завдано збитків на сотні мільйонів гривень. Крім того, махінації з закупівлями і ремонтом загрожували життю людей і стали причиною кількох аварій. Повідомлення про підозру, яке передали залізничникам, стосується лише одного епізоду – розтрати майже 13 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram