Трамп продовжив санкції проти Білорусі
Загрузка плеера...

Президент США Дональд Трамп підписав указ про чергове продовження терміном на один рік санкцій проти керівництва Республіки Білорусь.

В офіційному листі до членів Конгресу, опублікованому Білим Домом, наголошується, що "дії та політика деяких членів уряду Білорусі й інших осіб підривають демократичні процеси чи інститути" в країні.

Також у документі сказано, що особи із чорного списку порушують права людини, що пов'язується з політичними репресіями. Крім того, вони причетні до процесів корупції і "продовжують представляти особливу та надзвичайну загрозу для національної безпеки й зовнішньої політики Сполучених Штатів".

Нагадаємо, що США запровадили санкції проти керівництва Республіки Білорусь 16 червня 2006 року. Указ був підписаний тодішнім главою країни Джорджем Бушем-молодшим. Обмеження передбачали блокування майна й активів десяти керівників уряду Білорусі, включно із президентом країни Олександром Лукашенком.

Відповідно до законодавства Сполучених Штатів, глава держави має щороку приймати рішення щодо продовження чи не продовження дії цього розпорядження протягом 90 днів до 16 червня кожного року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram