У ЄС незадоволені захистом авторських прав в Україні
Загрузка плеера...

У Євросоюзі нагадали українським політикам про необхідність захисту авторських прав. На сайті представництва ЄС в Україні розміщено заяву щодо реформування законодавства про захист прав інтелектуальної власності.

Партнери з ЄС зазначили, що повільний темп впровадження змін їх розчаровує. Тут нагадали, що законопроекти, необхідні для реформування галузі, були розроблені ще у 2015 році спільними зусиллями українських політиків та європейських експертів. Втім, документи досі знаходяться на розгляді у Кабміні, ними займається Міністерство економічного розвитку та торгівлі.

У ЄС переконані, що нинішнє українське законодавство не може забезпечити захист інтелектуальної власності. Від цього страждають не лише українські, а й міжнародні власники авторських прав. Незахищеність інтелектуальної праці відштовхує частину зарубіжних інвесторів.

Все ж європейські партнери знайшли трошки позитиву. Єдиною світлою плямою назвали нещодавно ухвалений закон про кінематограф, який повинен посилити контроль за неліцензійним продуктом в інтернеті.

Представництво ЄС в Україні нагадало, що у вересні у парламент повинні передати чотири законопроекти для впровадження реформ. Ці зобов'язання Україна взяла на себе у рамках угоди про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram