За відмову приймати біженців країнам ЄС загрожують санкції
Загрузка плеера...

Єврокомісія починає розслідування проти трьох країн-членів ЄС, які не виконали зобов'язання з прийому біженців. Про це повідомляють закордонні ЗМІ. Мова йде про Польщу, Угорщину та Чехію.

У 2015 році країни Євросоюзу зіткнулися з проблемою різкого збільшення кількості мігрантів. Біженці з Північної Африки та Близького Сходу почали масово прибувати до Греції та Італії. Інші держави зобов'язались допомогти цим країнам і рівномірно надати притулок мігрантам. Два роки тому, коли були розраховані квоти по обов’язковому прийому людей, Чехія, Угорщина, Румунія і Словаччина проголосували проти цього. Їх протест відхилили. Після цього Угорщина та Словаччина звернулись до Європейського суду, бажаючи оскаржити це рішення. Вердикт по цій справі буде винесено у липні.

Угорщина і Польща відмовились приймати біженців, Чехія прийняла лише 12 людей (квота країни становить більше 2,5 тисяч осіб).

У Брюсселі зазначають, що цим державам погрожують штрафні санкції. Спершу їм направлять листи, у яких визначать дедлайн для прийому біженців. Якщо країни не підуть на зустріч єврокомісії, їх оштрафують.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram