Кияни заплатять за "рекламний провал" метро
Загрузка плеера...

З 15 липня проїзд у столичному метрополітені коштуватиме вже не 4, а 5 гривень. Чи є виправданим таке підвищення тарифу?

Керівництво підземки вважає, що так, оскільки через здорожчання електроенергії виросла собівартість поїздки. Втім, виникає питання: чому один з найбільших рекламних майданчиків України не може компенсувати витрати за рахунок перегляду розцінок на власні промо-послуги?

Виявляється, потенційно прибутковий рекламний бізнес не приносить підземці гідного доходу. Метро не є розповсюджувачем промо-продукції, воно лише надає для неї місце. Левову частку грошей забирають собі посередники, а комунальне підприємство отримує мізерну частку. За рік таким чином метро недораховується щонайменше 150 мільйонів гривень.

Найцікавіше те, що назви компаній-посередників тримаються у таємниці. Лише деякі з них зафіксовані у системі ProZorro. Експерти говорять, що фірми належать колишнім прокурорам. Бізнес дуже закритий, нікого "зі сторони" не підпускають й близько. Кожне нове скликання Київради сліпо продовжує договори оренди рекламних майданчиків. А потім прості кияни змушені зі своєї кишені фінансувати нездатність підземки грамотно розпоряджатися власними ресурсами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram