"Героїв Дніпра" стає бомбою сповільненої дії
Загрузка плеера...

Останнім часом скандальне будівництво торгового центру над станцією метро "Героїв Дніпра" у Києві перестало цікавити представників ЗМІ. А дарма – небезпека обвалу, про яку з величезним острахом говорили місцеві жителі, стає все більш реальною.

Користувач на ім’я Артем Тідва опублікував у соціальній мережі Facebook відео, на якому чітко видно, що склепіння станції починає не витримувати навантаження. На стелі по всій довжині з’явилися великі тріщини. Киянин стверджує, що працівники метрополітену самі не можуть сказати, наскільки свіжі ці пошкодження. Тріщини намагаються приховати, замазуючи їх білою фарбою, але з кожним днем вони дедалі більше впадають в око.

Ні керівництво метрополітену, ні столична влада традиційно не бажають всерйоз говорити про загрозу обвалу. А станція тим часом стає бомбою сповільненої дії, що може вибухнути у будь-який момент. За найгіршого сценарію жертв уникнути не вдасться. І виникає питання: чи готові чиновники нести відповідальність за те, що дозволили будівництво, здатне забрати чиїсь життя?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram