Поліція знайшла організаторів вбивства посла Росії
Загрузка плеера...

Турецькі правоохоронці ідентифікували п’ятьох підозрюваних в організації вбивства посла Російської Федерації Андрія Карлова. Прокуратура вважає, що один з них безпосередньо віддав наказ колишньому співробітнику поліції Мевлюту Алтинташу застрелити дипломата під час церемонії відкриття фотовиставки у Центрі сучасного мистецтва Анкари.

Слідству вдалося з’ясувати, що у листопаді 2016 року Алтинташ з торгового центру спілкувався з двома особами за допомогою додатку FaceTime. Пізніше його бачили в одному з п’ятизіркових готелів турецької столиці. Вірогідно, під час відеодзвінка терорист та замовник домовлялися про зустріч. Прокуратурою були визначені п’ять людей, які на той час перебували у готелі і могли контактувати з Алтинташем.

Нагадаємо, що резонансне вбивство сталося 19 грудня 2016 року. Нападнику вдалося проникнути в Центр сучасного мистецтва, видавши себе за поліцейського. Алтинташ випустив у Андрія Карлова дев’ять куль, коли той виступав з промовою і стояв до вбивці спиною. За свідченнями очевидців, терорист сумішшю турецької та арабської мов кричав, що це помста за Алеппо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram