Конфлікт між банком і залізницею вирішує суд
Загрузка плеера...

Конфлікт між "Укрзалізницею" і "Промінвестбанком" перейшов до суду. Банк подав уже два позови з метою стягнення заборгованості.

Справа в тому, що за часів правління Януковича (2011-2012 рр.) залізничники отримали кредит від "Промінвесту" (банку з російським державним капіталом). Фінансова структура хоче, щоб їм повернули позику. Втім, залізничний перевізник стверджує, що на російський банк поширюються санкції РНБО від 15 березня, і тому "Укрзалізниця" не повинна перераховувати гроші.

Два тижні тому акціонерне товариство звернулось до Кабінету Міністрів з проханням пояснити, повинні вони перераховувати кошти підсанкційному банку чи ні. Поки що уряд не надав відповіді залізничникам. У Балчуна вирішили, що не погашатимуть заборгованість, поки у ситуацію не втрутиться Кабмін. Тут пояснюють, що перераховані кошти можуть вивести за межі України і використати для фінансування тероризму.

Величина претензій "Промінвестбанку" за обома позовами – майже 29 млн дол.

Зазначимо, що днями суд зобов'язав залізничну компанію виплатити близько 2,5 млн грн товариству з обмеженою відповідальністю, яке пов'язують з родиною екс-президента Віктора Януковича.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram