В Україні почала працювати "наступниця ДАІ"
Загрузка плеера...

12 червня в Україні почала працювати дорожня поліція. Ця структура повинна боротись з найбільш поширеними порушеннями правил дорожнього руху. Дорожня поліція має перебрати на себе всі функції колишньої Державтоінспекції.

Для роботи патрулів на базі колишніх постів ДАІ обладнають вісім нових стаціонарних постів. На цих станціях, обіцяють у Нацполіції, будуть розміщуватись і інші служби, що займатимуться наглядом за станом доріг. Автомобілі поліцейських у подальшому планують обладнати камерами для вимірювання швидкості.

Очільник Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що загалом слідкувати за безпекою на українських дорогах будуть 30 патрулів на 10 основних магістралях країни. Відповідний наказ узгодили з міністром внутрішніх справ.

Голова поліції Князєв заявив, що після початку роботи дорожньої служби статистика дорожньо-транспортних пригод суттєво зміниться.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року Державтоінспекцію було ліквідовано. У поліції запевняють, що новий підрозділ, хоч і виконуватиме ті ж функції, що і ДАІ, буде працювати на абсолютно інших засадах. Дорожня поліція має підпорядковуватись голові патрульної служби.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram