Чому Рябошапка пішов з НАЗК, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

У опитуванні телеканалу NewsNetwork народні депутати України прокоментували заяву про відставку члена Національного агентства з питань запобігання корупції  Руслана Рябошапки.

Дмитро Добродомов, народний депутат України (позафракційний):

"Рябошапка, на мою думку, один з тих конструктивних членів НАЗК, який конструктивно оцінював прогалини у роботі цього колегіального органу, який очолює Корчак. Тому всі розуміють, що відбулася найстрашніша річ – це дискредитація цього органу самими членами цього органу. А без довіри суспільства, новий антикорупційний орган не може працювати, результатів немає. І детонатором стала проблема з заповненням е-декларацій. Нема ж результатів взагалі. Починаючи від 5 місяців затвердження порядку роботи з Мінюстом і закінчуючи конфліктами в уряді. Я думаю, що Рябошапка зробив абсолютно правильно, розуміючи, що далі ефективно працювати цей орган не може. Так чи інакше він буде замінений, відповідні ініціативи є у парламенті, я їх цілком підтримую, тому що орган треба дійсно перезавантажити. Він зробив хід на випередження. І, як на мене, зробив абсолютно правильно".

Георгій Логвинський, народний депутат України (фракція "Народний фронт"):

"Я не могу давать оценку по самому Рябошапке, работе в НАПК. По работе НАПК мы не видим коллективной ответственности, там коллективная безответственность, скорее всего там происходит. Сейчас сорван конкурс по омбудсмену из-за того, что НАПК не смогло вовремя ответить на все необходимые вопросы. Мы не видим ни одной электронной декларации, которую они действительно проверили"

Олег Осуховський, народний депутат України (позафракційний):

"Постійні існують проблеми з НАЗК. Має бути п’ять членів НАЗК, одного недобрали. Зараз один подає у відставку. Можливо, реально треба зробити перезавантаження теперішнього НАЗК, щоби прийшли нові незалежні люди, які зможуть реально поставити правильну роботу в НАЗК. Тому що так далі не може бути".

Олег Мусій, народний депутат України (позафракційний):

"Думаю, ні до яких наслідків це не призведе. Одним чиновником більше, одним чиновником менше. Тим більше, маса претензій до НАЗК. Від того, як вони запустили електронний реєстр декларацій до наслідків перевірки. Тому, думаю, напевно, це політичні інтриги. Особливо, якщо це стосується керівництва. Якісь перетягування – чи порушувати якісь справи, давати хід чи не давати. Навіть мені вони написали якусь дурню, яка не відповідає дійсності. Тому там мають бути професіонали. І, я насправді, все більше розчаровуюся у антикорупційних структурах, які створені державою за допомогою псевдоантикорупціонерів. Вони нічим не краще від корупціонерів, з якими борються".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram