Силовики провели операцію проти ботулізму
Загрузка плеера...

У Службі безпеки України заявили про проведення операції із забезпечення продовольчої безпеки країни. Силовики викрили мережу браконьєрів, які на Полтавщині організували незаконний вилов риби у промислових масштабах. Правоохоронці зазначили, що порушники закону заручились підтримкою чиновників обласного управління Державного агентства рибного господарства.

Обробка і продаж риби також відбувались з порушенням норм закону.

Під час обшуків у браконьєрів співробітники СБУ вилучили півтисячі риболовних сіток, більше 30 тонн риби та документи з "чорною бухгалтерією". Кілька підпільних цехів було закрито, у правопорушників вилучили більше 3 млн грн. У зловмисників знайшли також гранату, рушницю і набої для автомата. Розслідування інциденту триває.

Зазначимо, операцію проводили спільними силами СБУ і поліції, у ній взяли участь експерти з державної екологічної інспекції та продовольчо-споживчої служби. Правоохоронці пов'язали діяльність браконьєрів зі спалахами ботулізму в регіоні, адже виловлену рибу обробляли у кустарних умовах без дотримання ветеринарних і санітарних норм.

Раніше у Держпродспоживслужбі повідомляли про зараження ботулізмом через рибу з Черкаської та Кіровоградської областей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram