НАБУ підозрює НБУ у розтраті 12 мільярдів
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро підозрює Нацбанк у співучасті в розтраті 12 мільярдів гривень рефінансування. Це підтверджує постанова Солом'янського райсуду Києва. Згідно з цими матеріалами, НАБУ встановило факт масштабної оборудки в рамках розслідування про виведення 87-ми мільйонів доларів зі збанкрутілого "Дельта Банку".

Слідство встановило, що в період з 2014 по 2015 роки посадові особи Національного банку України зловживали своїм службовим становищем. Відтак умисно діяли за змовою з менеджментом кількох комерційних фінансових установ. Це призвело до розтрати коштів НБУ в сумі 12 мільярдів гривень. Як з’ясували слідчі, у шахрайстві брали участь приблизно десять банків.

За інформацією детективів НАБУ, розтрата рефінансування відбулася з використанням кореспондентських рахунків комерційних фінустанов, які були відкриті в Австрії, Ліхтенштейні, Люксембурзі шляхом погашення кредиторської заборгованості підконтрольних підприємств. Заборгованість виникла на підставі кредитних договорів, укладених протягом 2011-2015 років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram