Криза в НАЗК посилюється: члени правління пакують валізи?
Загрузка плеера...

Член Нацагентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка подав у відставку. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. За словами чиновника, він уже направив до Кабміну відповідну заяву, таким чином підтримавши вимоги суспільства та уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи відомства. За останні тижні це уже друге повідомлення про відставку в НАЗК. Раніше про готовність піти заявив Руслан Радецькиий.

Нагадаємо: уже давно розгорівся конфлікт як між керівництвом НАЗК і владою, так і в самому Агентстві. У відомстві триває протистояння між главою – Наталією Корчак та її підлеглими – Русланом Рябошапкою і Русланом Радецьким. Останнім часом виникало чимало питань щодо результативності роботи Нацагентства, зокрема, його керівника пані Корчак.

Як зауважив у своєму повідомленні Руслан Рябошапка, НАЗК – потужний і потенційно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні. Однак, цей інструмент не використовується за призначенням. Навесні високопосадовець заявив, що голова НАЗК вичерпала свій потенціал на цій посаді. Тоді ж очільник уряду Володимир Гройсман закликав членів Агентства подати у відставку через несправність системи електронного декларування.

У квітні Мін’юст готував законопроект, що передбачає "перезавантаження" відомства, створення нової системи керівництва, а також запровадження зовнішнього аудиту. До слова, Руслан Рябошапка на своїй сторінці у Facebook закликав парламентарів підтримати законопроект про "перезавантаження" НАЗК.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram