В Одесі через концерт Білик виникли сутички
Загрузка плеера...

В Одесі під час виступу співачки Ірини Білик відбулися зіткнення між поліцією та активістами, які були налаштовані проти візиту артистки.

Білик приїхала до міста, щоб заспівати на відкритті одного з одеських ресторанів. Спершу організатори хотіли скасувати виступ через активістів, які збирались бойкотувати концерт. Втім згодом це рішення змінили. Для охорони заходу було задіяно кілька десятків поліцейських. Радикали пробували прорватись через огорожу і жбурляли на територію ресторану курячі яйця. Між ними і поліцією виникли сутички, декількох людей було затримано. Колишній лідер місцевого "Правого сектору" заявив, що правоохоронці його побили. У поліції з цим не погоджуються і стверджують, що протестувальники свідомо їх провокували. Тут також поскаржились на організаторів виступу, які ввели їх в оману.

Невдоволення активістів було викликано тим, що співачка часто виступає в Росії, а у 2015 році вона гастролювала в окупованому Криму.

За фактом зіткнень розпочали розслідування. Коментуючи інцидент, співачка подякувала поліцейським і заявила, що не бачить причин для критики на її адресу.

Нагадаємо, два тижні тому радикали в Одесі заблокували концерт Світлани Лободи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram