Британія отримала "підвішений парламент"
Загрузка плеера...

Пронози британських політологів справдилися: згідно з попередніми результатами парламентських виборів у Сполученому Королівстві, жодна з партій не отримує більшості. Таким чином, у 57-ому скликанні Палати громад консерваторам та лейбористам доведеться домовлятися щодо формування уряду.

Правляча партія, очолювана Терезою Мей, втратила 12 мандатів та не змогла перейти необхідний для більшості рубіж у 326 парламентських місць. Лейбористи під проводом Джеремі Корбіна збільшили своє представництво щонайменше на 29 депутатів.

Досить несподіваним є показник Шотландської національної партії – вона втратила одразу 21 місце. Нагадаємо, у випадку збереження попередніх показників голова ШНП Нікола Стерджен обіцяла змусити Лондон погодитися на другий референдум щодо шотландської незалежності. Тепер же перший міністр більше говорить не про власний результат, а про невдачу Терези Мей.

Лідер лейбористів Джеремі Корбін закликав пані прем’єр-міністра подати у відставку, втім, Мей не збирається залишати посаду. Навіть в умовах "підвішеного парламенту" пріоритет у переговорах щодо уряду все одно мають консерватори.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram