У КМДА пообіцяли привести до ладу "Святошин"
Загрузка плеера...

Заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник не цурається користуватися метрополітеном. Чиновник разом з колегами особисто оцінив стан однієї з найбільш завантажених станцій столичної підземки – "Святошин". Щоденно нею користуються близько 50 тисяч пасажирів, при цьому за майже півстоліття свого існування станція жодного разу капітально не ремонтувалася. Як результат, комфортною її назвати дуже важко.

Пан Поворозник заявив, що в КМДА вже готовий план реконструкції, яку, за найбільш оптимістичними прогнозами, можна завершити до кінця цього року. Передбачається ремонт вхідної групи станції, заміна турнікетів та відновлення навігації. Одним з пріоритетів є надання можливості проходу на платформу людям з обмеженими фізичними можливостями. Для цього планують облаштувати спеціальний підйомний механізм.

Не менш важливим є завдання очистити виходи з метро від стихійної торгівлі. Поряд зі станцією розташований зупиночний пункт приміських електричок, тому прилегла територія захаращена усілякими МАФами, багато з яких – незаконні.

Поки невідомо, чи закриватимуть станцію під час реконструкції, але незручностей для пасажирів точно не вдасться уникнути. Залишається сподіватися, що в мерії зроблять висновки з ремонту станції "Лівобережна" і будуть приділяти більше уваги якості ремонтних робіт.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram