Катар не хоче змінювати свою позицію
Загрузка плеера...

Країни Перської затоки продовжують ізоляцію Катару, зараз дипломатичні стосунки з ним розірвали дев'ять держав. Єгипет, Бахрейн, Саудівська Аравія та Об'єднані Арабські Емірати створили "терористичні списки", куди додали людей та організації, пов'язані з Катаром.

До списку потрапили 12 організацій та 59 осіб, серед них – відомі спортсмени та політичні діячі Катару. Більшість тих, хто потрапив до санкційних списків – громадяни інших країн.

Країни Перської затоки вимагають, щоб влада Катару припинила фінансування екстремістських організацій і зупинила зближення з Іраном. У Катарі заявили, що не будуть поступатися своєю позицією попри політичний тиск. Тут вважають, що дипломатична криза є загрозою для всього регіону, і сподіваються на мирне врегулювання конфлікту.

Нагадаємо, 5 червня Єгипет, Лівія, Мавританія, Ємен, Бахрейн, Маврикій, Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати та Мальдівська Республіка заявили про розрив дипломатичних стосунків з Катаром. Державу звинуватили у фінансуванні тероризму. Згодом стало відомо, що Катар виплатив 1 млрд долл. терористам у якості викупу за членів королівської родини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram