Порошенко зустрінеться з литовською колегою
Загрузка плеера...

У п’ятницю, 9 червня, у Харкові відбудеться чергова зустріч Президента України Петра Порошенка з його литовською колегою Далею Грібаускайте. Візит голови прибалтійської республіки приурочений до початку традиційних Днів Литви, які цього року пройдуть паралельно у першій столиці та в Одесі.

На порядку денному зустрічі – обговорення найбільш нагальних питань, зокрема виконання Мінських угод та набуття чинності Угоди про Асоціацією між Україною та Європейським союзом. Президент України має намір проінформувати пані Грібаускайте про хід реформ в нашій державі та запропонувати кроки щодо створення прозорого бізнес-середовища між двома країнами.

За повідомленням прес-служби Грібаускайте, заплановане також спілкування з бійцями Збройних Сил України та добровольцями, які проходили лікування у Литві. Прибалтійська республіка надала допомогу 150 воїнам, що є найбільшим показником серед усіх держав, що приймали поранених.

Увечері пані президент візьме участь у заходах, пов’язаних зі стартом Днів Литви. Окрім спільного бізнес-форуму, Харків також прийме культурний фестиваль, на якому відвідувачів знайомитимуть з культурою Литви.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram