Хабарник чи нумізмат: у екс-чиновника вилучили 50 млрд дол.?
Загрузка плеера...

У столичного екс-податківця Віктора Башука вилучили 50 млрд доларів Зімбабве.

Таку суму знайшли у колишнього начальника податкової інспекції Шевченківського району міста Києва під час затримання. Екс-чиновник попався правоохоронцям, коли ті проводили масштабні антикорупційні заходи в 15 регіонах України. Тоді було задіяно близько 2 тисячі поліцейських і 500 прокурорів. У рамках спецоперації провели 450 обшуків і затримали 23-х екс-податківців. Серед них був і Віктор Башук. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Минулого тижня українська Феміда ухвалила рішення частково задовольнити клопотання військової прокуратури і наклав арешт на деяке майно колишнього високопосадовця. Зокрема, арештовані золоті прикраси та аксесуари, особисті речі (фото та гаманець, ключ від індивідуального банківського сейфа, сумка), мобільна SIM-карта, банківська карта, шість тисяч гривень, трохи більше сотні американських доларів, валюта Об’єднаних Арабських Еміратів (560 дирхам) і 50 млрд доларів Зімбабве (однією купюрою).

Як відомо, валюта Зімбабве зазнала шаленої девальвації, внаслідок чого навіть мільярди доларів цієї країни нічого не варті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram