Все, що треба знати. Шабунін

Загрузка плеера...

Вірити чи не вірити словам чиновників – ваша справа. Але часто на словах ми чуємо одні обіцянки, а на ділі не отримуємо нічого.

Телеканал NewsNetwork у своїй рубриці "Все, що треба знати" допоможе зрозуміти, де пустопорожні обіцянки, красива передвиборча агітація, а де – реальні справи чиновників.

Сьогодні ми розповімо все, що треба знати про голову правління "Центру протидії корупції" Віталія Шабуніна.

* Корупція – це ворог, з яким вигідно боротися. В ході жорстокої боротьби самі антикорупціонери стають багатшими за корупціонерів, тобто тих, з ким вони призвані боротися.

* Прикладів доволі багато, і, на превеликий жаль, головний "воїн світла" не став виключенням, різкими заявами якого забиті всі ефіри каналів.

* Агресивна поведінка Віталія скоріш за все пов’язана з тим, що він звик звинувачувати людей та називати корупціонерами, але зовсім не був готовий, що такі питання можуть задати і йому.

* Настільки явна невідповідність стилю життя незадекларованим доходам може перетворитися на грандіозний скандал, в якому постраждає не тільки Віталій. Втратити можливість освоювати десятки мільйонів грантових грошей можуть Світлана Заліщук, Сергій Лещенко та Мустафа Найєм. За останній рік ці люди отримали суму понад 44 млн дол. на розвиток демократії в Україні.

* 2012 року Віталій Шабунін почав збирати з українців на лікування дружини гроші. А вже 2014-го купив земельну ділянку і почав будівництво будинку, що разом коштувало біля 250 тис. дол. Тепер ви розумієте, що дома та квартири – це лише вершина айсберга. Цікаво було б дізнатися, скільки коштів на рахунках у антикорупціонерів?..

Loading...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?