Суд відмовив НАБУ та САП у стягненні застави з Насірова
Загрузка плеера...

Солом’янський районний суд міста Києва відмовив НАБУ та САП у стягненні з Романа Насірова застави, яку внесли за відстороненого чиновника його дружина та тесть. Рішення служителів Феміди оскарженню не підлягає.

Нагадаємо: через те, що тимчасово відсторонений очільник Державної фіскальної служби України не здав британський паспорт, детективи Національного антикорупційного бюро, а також співробітники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури клопотали про стягнення з Романа Насірова 100 мільйонів гривень до державного бюджету.

Таку кругленьку суму у вигляді застави встановив Солом’янський райсуд Києва ще у березні поточного року після того, як ухвалив рішення залишити горе-чиновника під вартою. Дружина і тесть внесли кошти. Скандального фіскала одразу ж випустили із СІЗО з електронним браслетом стеження, а також заборонили виїжджати за межі столиці та країни.

У ході слідства прокурори надали факти, що підтверджують наявності у Романа Насірова паспорта громадянина Великобританії, навіть з’ясували номер документа, дату видачі, а також встановили особу, яка його видала. Проте Солом’янський райсуд не задовольнив клопотання детективів та прокурорів.

Зауважимо, що сам Насіров заперечує наявність у нього громадянства іншої країни. Однак посольство Великобританії в Україні підтвердило, що передало НАБУ інформацію про британський паспорт скандального фіскала.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram