Британці обирають 57-ий парламент
Загрузка плеера...

У четвер, 8 червня, піддані Сполученого Королівства беруть участь у позачергових виборах Палати громад британського парламенту. Волевиявлення було ініційовано прем’єр-міністром Терезою Мей через розбіжність думок щодо процедури виходу країни з Європейського союзу.

На момент оголошення виборів консерватори, згідно з даними соціологічних опитувань, мали майже вдвічі більшу підтримку, аніж опозиційні лейбористи. Втім, теракти в Манчестері та Лондоні суттєво підірвали рівень довіри до кабінету пані Мей. Деякі останні дослідження свідчать, що розрив між партіями може скласти усього лише 5%. Таким чином, консерватори, гаслом яких стало "Сильне, стабільне лідерство", ризикують втратити більшість у парламенті.

Важливим також буде результат Шотландської національної партії, очолюваної Ніколою Стерджен. Перший міністр північної країни вже встигла проголосувати на виборчій дільниці у Глазго. У випадку збереження своєї присутності у законодавчому органі (56 місць з 59 можливих) Стерджен має намір ще активніше добиватися від Лондона призначення другого референдуму про незалежність Шотландії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram