Трамп назвав ім’я нового голови ФБР
Загрузка плеера...

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп визначився з кандидатурою нового очільника Федерального бюро розслідувань. Замість звільненого Джеймса Комі відомством, скоріш за все, керуватиме адвокат Крістофер Рей. Про це голова держави повідомив через Twitter. За твердженням американських ЗМІ, Трамп не обговорював кандидатуру Рея з однопартійцями в Конгресі.

Крістофер Рей свого часу очолював Слідчий комітет Генеральної прокуратури Штатів. Він також брав участь у викритті терористичної мережі, відповідальної за теракти 11 вересня. Однією з найгучніших справ у його кар’єрі були звинувачення у корупції на адресу керівників збанкрутілої компанії Enron.

Оглядачі відзначають, що Рей має дуже високий авторитет серед обох партій у американському парламенті, тому погодження його кандидатури Сенатом не має стати проблемою.

Нагадаємо, що колишній голова ФБР Джеймс Комі був звільнений Трампом на початку травня. 8 червня він має виступити у комітеті Сенату щодо ймовірного втручання Росії у минулорічні президентські вибори.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram