Халеп стала для Світоліної халепою
Загрузка плеера...

Українка Еліна Світоліна зазнала однієї з найбільш прикрих поразок не лише за свою кар’єру, але й, мабуть, за все останнє десятиліття. П’ята сіяна була в одному виграному розіграші від півфіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, але дозволила румунці Симоні Халеп зламати хід поєдинку.

Першу годину поєдинку здавалося, що на корті є лише одна спортсменка. Світоліна ідеально бачила майданчик, клала м’ячі під самісіньку лінію і дуже мало помилялася. Стартовий сет Еліна виграла з рахунком 6:3, а у другій партії вела 5:1 за геймами. Саме в цей момент румунка раптом увімкнулась у гру. Халеп виграла п’ять геймів поспіль. Долю сету вирішував тай-брейк, на якому у Світоліної були матчболи. На жаль, уродженка Одеса не змогла їх реалізувати, а Халеп зрівняла рахунок за партіями.

Усвідомлення того, що одне-єдине очко могло принести омріяну путівку в півфінал, а тепер все доводиться починати з початку, психологічно зламало Еліну. У вирішальному сеті румунка повісила їй "баранку" – українка не змогла захистити жодну свою подачу. 3:6, 7:6, 6:0 – Халеп йде далі, а Світоліній варто зробити висновки й якомога скоріше забути цей кошмар. У будь якому разі наступний тиждень вона розпочне вже п’ятою ракеткою світу – рекордний показник для України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram