Прокурорам та суддям не довіряють 8 з 10 українців
Загрузка плеера...

Центр соціальних досліджень "Софія" провів опитування щодо довіри українців до інститутів влади. Результати виявилися невтішними, особливо що стосується прокуратури та судів.

Більше 85% респондентів вважають, що вітчизняні служителі Феміди є корумпованими та ухвалюють рішення, керуючись не законом, а грошима. Менше 1% людей все ще вірять у те, що від людей в мантіях можна домогтися справедливості.

Не менш відчутною є криза довіри до прокуратури. 81,4% опитаних не вважають роботу відомства Юрія Луценка такою, що заслуговує на схвалення. Трохи кращі справи у Національної поліції. Кожен п’ятий українець позитивно відгукується про "людей у чорному", але двоє з трьох наших співвітчизників усе одно схильні не покладатися на дії копів.

Єдина силова структура, що має відносну прихильність суспільства – це Збройні Сили України. Більше половини людей довіряють армійцям, які боронять кордони нашої держави на східному фронті.

Опитування проводилося у період з 26 травня по 1 червня у всіх регіонах, окрім непідконтрольних територій. Соціологи отримали відповіді від 1217 повнолітніх респондентів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram