Боровик позивається проти Президента України
Загрузка плеера...

Один з найближчих соратників Михеїла Саакашвілі, колишній депутат Одеської міськради Саша Боровик оскаржуватиме позбавлення його українського громадянства. Член "команди реформаторів" повідомив через соціальну мережу Facebook про те, що подав позов проти голови держави Петра Порошенка до Вищого адміністративного суду столиці. За дивним збігом обставин, одразу після цього суд припинив роботу через повідомлення про мінування.

Боровик вважає, що своїм указом від 29 квітня цього року Президент порушив декілька норм не лише вітчизняного, але й міжнародного законодавства. До того ж, документ, на переконання позивача, носить суто політичний характер та є засобом покарання за вираження поглядів та переконань, що суперечать позиції влади.

Втім, закон у цій ситуації на боці гаранта. Справа у тому, що Саша Боровик, окрім українського, мав також паспорт Федеративної Республіки Німеччина. Згідно зі статтями 17 та 19 Закону України "Про громадянство" наявність правового зв’язку з будь-якою іншою державою вважається підставою для позбавлення українського громадянства. Тож шансів виграти позов у "реформатора" немає. Зате вдалося нагадати суспільству про своє існування…

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram