Чиновниця погоріла на хабарі у 5 мільйонів доларів
Загрузка плеера...

До 12-ти років в’язниці за хабар у 5 мільйонів доларів. На такий термін за грати може потрапити співробітниця Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Правоохоронці затримали чиновницю під час одержання нею неправомірної вигоди.

Як повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook, жінка розробила злочинну схему вимагання чималих коштів від керівників банків, у яких введено тимчасові адміністрації. За словами очільника ГПУ, 5-мільйонний хабар – це плата за невтручання уповноваженої Фонду (ФГВФО) у порядок погашення фінансовими установами зобов'язань перед кредиторами, а також за здешевлення високоліквідних активів під час їх реалізації.

Українським медійникам із власних джерел стало відомо, що ім’я горе-чиновниці Приходько Юлія Вікторівна. Не так давно вона була ліквідатором чотирьох дніпровських банків одночасно, а на момент затримання правоохоронцями жінка виконувала обов’язки тимчасового адміністратора вже іншого – п’ятого банку.

У той же час у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб заявили, що не отримували офіційного підтвердження факту затримання їхньої уповноваженої особи на хабарі. А про спецоперацію, кажуть у відомстві, дізналися зі ЗМІ.

Наразі тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у незаконній схемі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram