Уряд введе окрему посаду для дотримання прав жінок
Загрузка плеера...

В українському уряді запровадили нову посаду. Тепер у Секретаріаті Кабінету Міністрів працюватиме урядовий уповноважений з питань гендерної політики. Відповідну постанову схвалили на засіданні уряду.

Прес-служба Кабміну повідомила, що ініціаторами впровадження нової штатної одиниці стали представниці міжфракційного об'єднання "Рівні можливості". Також має бути сформований урядовий апарат для координації гендерної політики у державних установах. Займатися цим повинні п'ять осіб. Вони перевірятимуть державницькі документи на відповідність принципам рівності. До обов'язків уповноваженого також входить взаємодія з громадськими організаціями та участь у міжнародних зустрічах, присвячених проблемам жінок.

Віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе заявила, що забезпечення рівності чоловіків і жінок є обов'язковим для України у рамках угоди про асоціацію з ЄС.

Хто стане урядовим уповноваженим з питань гендерної політики, наразі невідомо. У Кабінеті Міністрів вирішують питання про перерозподіл штату.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram