У зоні відчуження з'явився хостел
Загрузка плеера...

У Чорнобильській зоні відкрили хостел для туристів. Бюджетний готель підпорядковується державному підприємству "Чорнобильський спецкомбінат". У агентстві з управляння зоною відчуження заявили, що так якість умов перебування відвідувачів підніметься на новий рівень.

Хостел облаштували на базі колишнього гуртожитку, він розрахований на короткострокове проживання. Тут можна розмістити не більше ста осіб у одно- і двомісних номерах. У Держагентсві з управляння зоною відчуження запевняють, що туристи будуть забезпечені необхідним комфортом (туалет, душ, телевізор та безкоштовний інтернет).

За підрахунками Держагентства, минулого року кількість відвідувачів склала близько 40 тисяч людей. Це – лише офіційні дані. У зоні відчуження вважають, що "чорнобильський туризм" може щорічно приносити близько 100 млн доларів.

Зазначимо, що проникнення до зони відчуження без дозволу адміністрації є правопорушенням. Любителям екстремального туризму загрожує адміністративна та навіть кримінальна відповідальність.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram