НАБУ і САП хочуть стягнути заставу Насірова
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура вивчають питання про стягнення на користь держави застави в розмірі 100 млн грн, яку внесли за відстороненого голову Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Як повідомляють українські ЗМІ з посиланням на джерела в НАБУ, клопотання ініційоване через невиконання обов’язків, покладених на Насірова рішенням суду. Зокрема, йдеться про те, що фігурант справ не здав паспорт громадянина Великобританії.

Нагадаємо, що Насірова випустили зі слідчого ізолятора у березні після того, як його дружина внесла 100 млн грн застави. Відстороненому очільнику ДФС інкримінують зловживання владою та службовим становищем. Це пов’язано з рішеннями про розстрочення податкових боргів деяким підприємствам, що завдало державі збитків на загальну суму понад 2 млрд гривень.

Як повідомили в НАБУ, Насірову вже двічі відмовляли у проханні виїхати за кордон. Останнє звернення мотивувалося необхідністю пройти курс лікування. Детективи вважають, що у разі виїзду, ніхто не зможе гарантувати повернення чиновника в Україну.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram