Президент хоче звіт у справі Шеремета
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко закликав правоохоронців публічно відзвітувати про розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це глава держави сказав під час зустрічі з представниками ЗМІ з нагоди їхнього професійного свята.

За словами Порошенка, зараз у слідчих з'явилася нова важлива інформація у цій справі, однак поки її наразі не можна поширювати. Водночас президент переконаний, що "широке коло людей має знати подробиці, за винятком тих питань, які є таємницею слідства".

Глава держави наголосив, що потрібно зробити все для того, щоб у цій справі, як і в інших справах щодо утисків журналістів та нападів, обов'язково виконавці й замовники були покарані.

Раніше Порошенко заявляв, що потрібно об'єднати зусилля журналістів та правоохоронців для того, щоб розслідування вбивства Шеремета було ефективним і прозорим.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що ім'я Павла Шеремета внесли в Меморіал журналістів у Вашингтоні.

Шеремет був убитий у Києві 20 липня 2016 року. Правоохоронці кваліфікували загибель журналіста як умисне вбивство. Головною версією слідства є професійна діяльність Шеремета.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram