Напад на поліцейського кваліфікували як теракт
Загрузка плеера...

У вівторок, 6 червня, у Парижі біля собору Нотр-Дам де Парі озброєний молотком чоловік вчинив напад на поліцейський патруль. Правоохоронці змушені були відкрити вогонь. Внаслідок інциденту поранення отримали як зловмисник, так і один з поліцейських. Обидва чоловіки були госпіталізовані.

Повідомляється, що через напад близько 900 людей опинилися заблокованими у соборі Нотр-Дам де Парі. Правоохоронці вирішили всіх допитати, щоб з'ясувати, чи немає серед цих людей спільника нападника.

Як зазначають місцеві ЗМІ, чоловік, який здійснив напад на поліцейських, "стверджував, що є солдатом халіфату" терористичного угруповання "Ісламська держава".

Водночас глава МВС Франції Жерар Колон зауважив, що під час злочину нападник вигукував: "Це за Сирію!" Також міністр додав, що чоловік мав при собі також два кухонні ножі і посвідчення особи на ім'я алжирського студента.

Деякі джерела інформують, що нападникові 40 років. Він в'їхав у Францію за студентською візою і зараз навчається в університеті Лотарингії.

Прокуратура Парижа почала розслідування через інцидент у Парижі, а поліція провела обшуки за місцем проживання нападника у місті Сержі-Понтуаз.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram