Українці мітингують проти "дикого" ринку землі
Загрузка плеера...

Під стінами парламенту мітингують проти запровадження "дикого" ринку землі, який має намір прийняти українська влада. Декілька тисяч громадян зібралися на площі біля Верховної Ради, аби закликати депутатів не дозволити грабувати власний народ. На переконання учасників акції протесту, земельна реформа країні потрібна, але не така, яку зараз пропонує уряд.

Демонстранти кажуть, що принесли близько 3 мільйонів підписів з резолюціями районних, міських та обласних рад проти "дикого" ринку землі. На переконання мітингувальників: "Продаж землі – геноцид українців".

Нагадаємо, підписуючи останній меморандум із МВФ, українська влада зобов’язалася у стислі строки прийняти закон про ринок землі, таким чином відкривши шлях до продажу ділянок сільськогосподарського призначення з 2018 року. Чимало політиків виступають проти такої ініціативи уряду та поспішного запровадження непродуманої земельної реформи, бо це може призвести до монополії на ринку та скупки земельних ресурсів у громадян за безцінь.

Зокрема, народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради з прав людини та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович вважає співпрацю України з МВФ шкідливою, бо це вбиває економіку нашої країни і робить жебраками її громадян. На переконання політика, в Україні насамперед потрібно провести інвентаризацію землі, щоб природні багатства були на контролі, а тоді вже можна думати у який спосіб проводити реформу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram