Підопічні Шевченка зазнали ганебної поразки
Загрузка плеера...

Товариська зустріч з футбольним карликом Європи Мальтою розглядалася тренерським штабом збірної України як можливість награти склад перед важливим двобоєм з Фінляндією у відборі на чемпіонат світу. Навряд чи Андрій Шевченко та його асистенти могли припустити, що матч на нейтральному полі у австрійському Граці перетвориться на одну з найбільш ганебних сторінок в історії нашої команди.

Результат поєдинку можна було точно спрогнозувати вже на початку першого тайму. Хто давно слідкує за збірною знає, що злива не віщує "жовто-блакитним" нічого доброго. Дивна прикмета спрацювала й цього разу: на 14-ій хвилині мальтієць Зак Мускат відкрив рахунок після навісу з правого флангу.

Жоден із захисників чомусь не накривав нападника. Та й взагалі – на оборону українців без сліз дивитися було важко. Вчергове доводиться звинувачувати Андрія Шевченка в тому, що місце у складі він довіряє за колишні заслуги, а не за поточні ігрові кондиції. Інакше як пояснити те, що Олександр Кучер, який у цьому сезоні "привіз" у свої ворота з десяток м’ячів як у "Шахтарі", так і у збірній, досі виводить команду на поле з капітанською пов’язкою?

Після перерви тренер змінив усіх польових гравців, але особливої сили нападу "жовто-синіх" це не додало. Якщо ми не здатні провести бодай одну вдалу атаку проти Мальти – чи є взагалі сенс сподіватися на вихід до фінальної стадії чемпіонату світу? На це питання Шевченкові та його підопічним доведеться відповісти вже у неділю, у грі з Фінляндією. А поки що – жахлива поразка від команди, яка два роки не могла обіграти жодну іншу збірну на континенті. Сенс побаченого вдало передано коментарем з інтернету – "Лобановському було б соромно…"

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram