Transparency знову незадоволені Україною
Загрузка плеера...

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International вкотре розкритикувала дії українських борців з корупцією.

Керівник організації Хосе Угас вважає, що боротьба з корупцією відбувається здебільшого на словах. Партнери знову згадали про те, що правоохоронці так і не почали розслідування корупційної діяльності колишнього президента. Хосе Угас підкреслив, що справа про державну зраду Януковича, яку досить активно розглядають у судах, не має жодного відношення до повернення активів, виведених з державного бюджету попередньою владою.

Transparency International нагадали, що ще у лютому надіслали листа Президентові, вимагаючи активізувати антикорупційну роботу. За три з половиною місяці тут не отримали жодної відповіді від влади. Організація наголосила на необхідності запуску антикорупційного суду і створенні відкритого реєстру кримінальних проваджень проти корупціонерів. Також Хосе Угас зазначив, що Україні потрібне розслідування діяльності Генеральної прокуратури.

Очільник Transparency International порівняв ситуацію в Україні з аналогічним періодом в Перу, де антикорупціонери за півроку повернули до бюджету понад 75 млн дол. і заарештували близько 500 осіб. В Україні, вважає Хосе Угас, боротьба з корупцією не дала результатів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram