Полювання на електорат: усі реформи заради голосів виборців
Загрузка плеера...

Урядові кулуарні домовленості, порожні міністерські крісла та невиконані зобов’язання перед МВФ – у таких реаліях живе зараз Україна. Проте Володимира Гройсмана, здається, це не дуже бентежить. Чиновник продовжує удавати, що Кабмін завзято працює. Не так давно прем’єр помпезно презентував проект пенсійної реформи, хвацько заговорив про земельну реформу, а днями, обіцяють активно взятися і за медичну сферу. Однак публічно звітувати у парламенті та представляти нову програму уряду Володимир Гройсман не квапиться. На переконання багатьох фахівців, усі кроки робляться лише з однією метою…

Костянтин Матвієнко, політолог:

"На тлі всіх тих подій, що мають місце сьогодні, шкірою відчувається вторинність української влади, яка зайнята чим завгодно. Ми розуміємо, що залишилося два ліквідних ресурси, на які прагнуть покласти руку українські можновладці. Це земля та реальні заощадження громадян, які були відкладені на чорний день".

Політологи кажуть: те, що чинна влада не завжди працює в інтересах громадян, очевидно. І ось чому.

Вадим Карасьов, політолог:

"Сьогодні іде тренд на авторитаризацію влади. Також все більша присутність влади в економіці, в медіа. Менше говорять про демократію, більше про безпеку. Ця споконвічна дилема свобода чи безпека – сьогодні вирішується на користь безпеки. Іноді за рахунок свободи. Для цього є і об’єктивні підстави, але це суб’єктивні наміри, тому що успіхів мало, а вибори скоро".

З цієї причини політологи прогнозують Україні спекотне літо і не менш гарячу осінь.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram