Московський міст став загрозою для киян
Загрузка плеера...

Поки голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович  літніми ночами мріє зрізати зі статуї Батьківщини-Матері герб Радянського Союзу, інша емблема у столиці може "прибратися сама собою". Вандали сильно пошкодили металевий герб Києва, що прикрашає верхівку пілону Московського мосту. Вірогідно, злочинців зацікавив метал, з якого виготовлено барельєф. Внаслідок безвідповідальних дій руферів герб може будь-якої миті впасти прямо на проїжджу частину.

Радник мера столиці Дмитро Білоцерковець визнає, що співробітники "Київавтодору" неодноразово зверталися до поліції з приводу крадіжок металу, але відповідної реакції з боку правоохоронців не було. Чиновник закликає не панікувати і обіцяє найближчим часом оцінити ступінь пошкоджень та з’ясувати, чи становить конструкція загрозу для автомобілістів.

Зазначимо, що реконструкція металевого герба останній раз проводилася у 2011 році, коли він теж постраждав від рук вандалів. Московський міст був і залишається найбільш аварійною ділянкою автомобільних шляхів столиці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram