"Яблучна компанія" презентувала нову техніку
Загрузка плеера...

Корпорація Apple у понеділок провела презентацію нового програмного та апаратного забезпечення у рамках конференції WWDC. Як і очікували аналітики, купертиновці анонсували вихід нових версій настільної та мобільної операційних систем.

Нова MacOS отримала назву High Sierra. Її основні відмінності від попередниці – наявність нової файлової системи Apple File System та більш досконалий захист у браузері Safari. Що стосується iOS 11, то "яблучна компанія" переробила Центр керування, розмістивши усі панелі на одному екрані, змінила дизайн App Store, навчила голосовий асистент Siri перекладати кількома мовами та розробила новий формат фотографій, завдяки якому вони будуть займати менше місця в пам’яті пристрою без погіршення якості.

Певною несподіванкою став анонс нового iMac Pro, що є найпотужнішим комп’ютером, який коли-небудь розробляла Apple. Новинка отримає модифікації з процесорами на вісім, десять або вісімнадцять ядер та надзвичайно високою швидкодією графіки. Коштувати таке задоволення буде від 5 тисяч доларів.

Була оновлена лінійка планшетів iPad Pro – 9,7-дюймова модель замінена 10,5-дюймовою з тонкими боковими рамками. Дисплей нового iPad може оновлювати зображення з частотою 120 герців, а камери нарешті відповідають стандартам iPhone – встановлені модулі на 12 та 7 мегапікселів. Коштує планшет стільки ж, як і iPhone 7 – 650 доларів за мінімальну комплектацію.

На завершення презентації Apple показала свій новий гаджет – розумну аудіоколонку, завдяки якій можна керувати смарт-будинком. HomePod оснащений новітньою системою динаміків та мікрофонів, дозволяє користувачеві перемикати треки та отримувати необхідну інформацію завдяки вбудованій Siri та вміє визначати розмір приміщення задля налаштування звуку. Ціна девайсу – 350 доларів, але з’явиться у продажу він лише наприкінці року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram