Польща визнала національні утиски
Загрузка плеера...

Конфлікт між Україною та Польщею щодо суперечливих сторінок спільної історії переростає в прояви національної ненависті. Найбільш кричущий випадок стався в ніч с 27 на 28 травня у Хващино поблизу Гданська, де поляки напали на українців, що мешкають поряд, та побили керівника фірми, який надавав нашим співвітчизникам працевлаштування. Пізніше невідомі підпалили у Львівській області школу з польською мовою навчання.

Незважаючи на жорстку позицію щодо популяризації в Україні УПА та образу Степана Бандери, польські чиновники все ж зважилися визнати зростання насилля на етнічному ґрунті. Віце-маршал польського Сенату Богдан Борусевич надіслав міністру внутрішніх справ та адміністрації Маріушу Блащаку листа, у якому звертає увагу на подібні інциденти. Сенатор запитує очільника МВС, які кроки той має намір зробити задля заспокоєння ситуації, та яку кількість справ щодо національної ненависті поліція розслідувала за минулий рік.

Нагадаємо, що експерти вважають критику дій української влади з боку правлячої у Польщі партії "Право і справедливість" способом відвернення уваги від проблем внутрішньої політики.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram