Суддя Бобровник не задекларував свою дружину
Загрузка плеера...

Скандального суддю Солом'янського районного суду столиці Олександра Бобровника журналісти знову викрили на порушенні закону.

У квітні ЗМІ повідомили, що цей служитель Феміди допоміг аферистам відсудити квартиру у літнього киянина і викинути законного власника на вулицю. Було опубліковано матеріали щодо причетності судді до корупційних схем. Тепер у центрі уваги опинилась декларація держслужбовця.

У звітному документі Олександр Бобровник зазначив одну квартиру, право власності на яку він ділить з батьками, та дохід у вигляді суддівської зарплати (майже 246 тисяч гривень). При цьому чиновник забув про те, що у нього є дружина з дитиною, адже у декларації немає про них ані слова. Насправді ж Любов Одинець (так звуть дружину судді) має трирічну дитину і їздить на Lexus, що належить її свекру. На нього також записане і інше авто – Mitsubishi, на якому їздить сам суддя Бобровник. У декларації про ці автомобілі нічого не сказано, так само як і про квартиру вартістю майже 2 млн грн, яку минулого року придбала дружина чиновника.

Саме суддя Бобровник розглядав найбільш резонансні справи за поданням Національного антикорупційного бюро. До нього потрапляли справи Онищенка, Іванющенка, Насірова, Переломи та Мартиненка. Крім того, Бобровник проводив слухання по Одеському припортовому заводу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram