В поліції Львова полетять голови
Загрузка плеера...

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич повідомив у Facebook про плани чиновників Міністерства внутрішніх справ щодо звільнення усього керівництва патрульної поліції столиці Галичини. При цьому обранець не вказав, звідки він маю таку інформацію та що слугує приводом для подібної "чистки".

За словами Зінкевича, намір позбутися нинішніх кадрів у правоохоронному органі ставить під сумнів розхвалену владою реформу поліції. Мовляв, слова київських очільників МВС про те, що львівські патрульні є прикладом для усіх своїх колег у інших місцях, тепер виявляються нікчемними та лицемірними.

Депутат переконаний, що кадрові перестановки в будь-якому разі не посприяють кращій роботі копів. В коментарях до посту користувачі соціальної мережі називають дії Арсена Авакова та його соратників "свавіллям" і "розігруванням карт".

Керівник патрульної поліції Львова Антон Пузиревський у спілкуванні зі ЗМІ не зміг ні підтвердити, ні спростувати заяву Зінкевича. 6 червня у місті, вірогідно, відбудеться нарада за участі чиновників з Києва.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram