Українські силовики позмагалися на Кубок Президента
Загрузка плеера...

3 червня у столичному Палаці спорту відбулися змагання з рукопашного бою на Кубок Президента України. Участь взяли команди, що представляють різні військові та правоохоронні формування, зокрема, Управління державної охорони, Міноборони, МВС, Нацгвардію, Державну прикордонну службу, НАБУ, управління розвідки, Держфіскальну службу, Нацполіцію та ДСНС. Захід проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту, а також Всеукраїнської федерації рукопашного бою.

Перед початком змагань глядачів та учасників привітав начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей, відзначивши внесок спортсменів у захист нашої держави від агресора.

Валерій Гелетей, начальник УДО:

"Саме спортсмени-рукопашники одні з перших взяли в руки зброю і в складі добровольчих підрозділів, підрозділів Збройних Сил та інших відомств стали на захист територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Сьогодні в цьому залі – кращі з кращих, чемпіони і призери чемпіонатів світу, чемпіонатів Європи, майстри спорту України, майстри спорту міжнародного класу, заслужені майстри спорту України. Турнір з рукопашного бою на Кубок Президента без перебільшення для всіх нас – це головна спортивна подія року. Дозвольте мені турнір з рукопашного бою на Кубок Президента України оголосити відкритим!"

На татамі точилася запекла боротьба. Тренери емоційно викладалися не менше, аніж спортсмени, тож після сутички в них майже не залишалося слів.

Андрій, тренер команди Державної прикордонної служби:

"Задоволені діями вашого бійця? – Так. – Він виконав ваші настанови? – Так. – І ви впевнені у перемозі? – Так".

Самі бійці подякували організаційному комітету за проведення заходу і віддали належне високому рівню своїх суперників.

Дмитро, учасник змагань:

"Як вам організація? - Отлично, все хорошо очень. Хорошо организованные соревнования, сильные соперники. Хороший уровень соревнований".   

Серед глядацької аудиторії були не лише представники військових формувань, що активно підтримували своїх товаришів, але й підростаюче покоління спортсменів.

Костя, майбутній чемпіон:

"Як тобі змагання? – Нравится. – А за кого вболіваєш? – Опыт перенимает. Тоже занимается. Чем ты занимаешься? – Каратэ. – Бажаєш у майбутньому виступити на таких змаганнях? – Да".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram