ЗМІ назвали винних у скандальному перейменуванні
Загрузка плеера...

Засоби масової інформації опублікували повний список депутатів Київської міської ради, які на засіданні 1 червня проголосували за перейменування проспекту Генерала Ватутіна на честь Романа Шухевича.

Зелені кнопки у сесійній залі натиснули 69 обранців за необхідного мінімуму у 61 голос. Що цікаво, фракції Всеукраїнського об’єднання "Свобода", "Самопомочі" та "Батьківщини" Юлії Тимошенко підтримали проект у повному обсязі. А ось у президентській "Солідарності" думки розділилися: з 52 депутатів "за" проголосували лише 29. Серед найвідоміших політиків, що доклали руку до перейменування, – кандидати на посаду мера Києва Сергій Гусовський та Володимир Бондаренко, "свободівець" Ігор Мірошниченко та кандидат на пост президента України 2010 року Олександр Пабат.

Зазначимо, що перейменування проспекту генерала Ватутіна викликало шквал критики з боку киян та жителів інших населених пунктів. Здебільшого українці висловлюють обурення тим, що замість увіковічення пам’яті командувача Першого українського фронту, який звільняв столицю від нацистських загарбників, чиновники вшанували людину, яка, за достеменними відомостями, була членом нацистського підрозділу "Нахтігаль".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram